مقاله و تحقیق دانشجویی هــوپــاد رایانه

مرکز دانلود طرح های لایه باز ... پروژه و مقاله کارشناسی و کارشناسی ارشد در تمامی رشته ها

پیشنهاد شگفت انگیز با اطمینان خرید کنید ترجمه مقاله

مقاله سبك زندگي و مديريت بدن مطالعه موردی افراد 15تا64ساله

مقاله سبك زندگي و مديريت بدن مطالعه موردی افراد 15تا64ساله

مقدمه

مطالعات نشان داده اند كه انسان ها از گذشته تا به حال بد نهايشان را به لحاظ فرهنگي به روش هاي گوناگون شكل داده اند. اين روش ها دامنه اي وسيع از راههاي سنتي همچون كنترل غذا ويا كشيدن گردن تا راه هاي جديدتر همچون استفاده از جراحي هاي زيبايي را در بر مي گيرند.

مسئله ي زيبايي در جوامع گوناگون از مسايل جدي بوده و در فرايند انتخا بهاي مردم نقشي مهم داشته است. مطالعات نشان داده اند كه از جوامع بدوي تا جوامع مدرن، صنعت زيبايي مطرح بوده و انسانها با استفاده از وسايل گوناگون سعي نموده اند كه خود را زيباتر نشان دهند (Malson, 2008, 27). اگر چه زيبايي امري بسيار ذهني است، اما همچنانكه ريچر و كو اشاره مي كنند، آن رانمي توان به سادگي موضوع علم زيبايي شناسي و يا ذائقه تلقي كرد بلكه ايده هاي فرهنگي زيبايي، شاخص و بياني از ارز شها و باورهاي اجتماعي هستند (Reischer & Koo,2004, 298).

از آنجا كه بدن انسان يكي از شاخص هاي نهايي و بيان هاي غايي جهان اجتماعي است كه در آن قرارداريم، مي توانيم بپذيريم كه داشتن بدن زيبا نشانه ارزشهاي اجتماعي و تا حدودي، ساز و كارقدرت و كنترل اجتماعي است. لذا، در اينجا با چشم انداز نظري روبه رو هستيم كه بر نقش فعال بدن در جهان اجتماعي تأكيد مي كند. بنابراين، بدن را مي توان به عنوان جنبه ي اساسي خودنمايشي تلقي نمود. مطالعه ي زيبايي ظاهري و بدن انساني از مسايل مهم جامعه ي امروزي است.

دليل اين امر آن است كه در جوامع پيشا مدرن فرد در جمع مستحيل بود و انتخاب و تغيير شرايط موجود به مانند جوامع مدرن امروزي زمينه اي براي ظهور پيدا نمي كرد. در دوران جديد، افراد درعرصه هاي تصميم گيري و مشاركت در شبكه هاي اجتماعي نقشي مهم دارند.

 

تعداد صفحات 12 word

 

چكيده. 1

مقدمه. 2

چارچوب نظري : 6

فرضيه هاي پژوهش.... 6

روش پژوهش: 7

تعريف مفاهيم بااستفاده ازمدل : 8

یافته های پژوهش: 9

الف-یافته هابااستفاده ازضریب همبستگی گاما: 9

ب- یافته هابااستفاده ازتحليل رگرسيون. 9

نتیجه گیری وتحلیل: 11

پیشنهادات باتوجه به نتایج پژوهش: 12

منابع: 12پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,500 تومان
(شامل 30% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
magh12-5_479741_8042.zip55.6k

مقاله بررسی جنبه های راهبردی موثردرمقابله با عرضه و تقاضای مواد مخدر بین جوانان

مقاله بررسی جنبه های راهبردی موثردرمقابله با عرضه و تقاضای مواد مخدر بین جوانان   چكيده مبارزه موفق با مسئله مواد مخدر و کاهش تهدیدات و آسیب هاي پردامنه ي آن مستلزم بکارگیري روش هاي کارآمد، هم در بعد کاهش عرضه و هم در بعد کاهش تقاضا به صورت مکمل و توأمان است. مطالعه حاضر به       بررسی جنبه های راهبردی موثردرمقابله با عرضه وتقاضای موادمخدربین جوانان» درشهر ملایرطی سال1392می پردازد. اين تحقيق برحسب هدف از نوع كاربردي و بر حسب نحوه گردآ ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان 2,500 تومان 50% تخفیف