مقاله و تحقیق دانشجویی هــوپــاد رایانه

مرکز دانلود طرح های لایه باز ... پروژه و مقاله کارشناسی و کارشناسی ارشد در تمامی رشته ها

پیشنهاد شگفت انگیز با اطمینان خرید کنید ترجمه مقاله

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی مقدمه ای بر امنیت و حریم خصوصی در شبکه های اجتماعی

 مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی مقدمه ای بر امنیت و حریم خصوصی در شبکه های اجتماعی

مقدمه ای بر امنیت و حریم خصوصی در شبکه های اجتماعی

به عنوان منطقه از شبکه های اجتماعی آنلاین توسعه و بسیاری از خدمات آنلاین اضافه کردن ویژگی های اجتماعی به آنها عرضه می کنند، تعریف خدمات شبکه های اجتماعی آنلاین گسترش. خدمات آنلاین شبکه های اجتماعی محدوده از سایت های تعامل محور های اجتماعی مانند فیس بوک یا مای اسپیس، به اطلاعات خدمات اشاعه محور مانند توییتر و یا در Google Buzz، به تعامل اجتماعی ویژگی های سایت ها و خدمات موجود مانند فلیکر و یا آمازون اضافه شده است. هر یک از این خدمات دارای ویژگی های مختلف تعامل اجتماعی و آسیب پذیری های مختلف به حمله.

ارزش از سایت های شبکه های اجتماعی آنلاین از این واقعیت است که مردم صرف مقدار زیادی از زمان در این شبکه به روز رسانی پروفایل شخصی خود، در حال مشاهده برای تعاملات اجتماعی یا حرفه ای، یا شرکت در برنامه ها و رویدادها آنلاین گرا اجتماعی سرچشمه می گیرد. مردم امروزه اند غوطه ور می شوند در محیط های اجتماعی آنلاین مورد نظر خود، ایجاد یک گرفتاری هیجان انگیز بین هویت واقعی و مجازی خود را. با این حال، این غوطه ور همچنین دارای خطر بزرگ برای کاربران، دوستان خود، و کارفرمایان خود را، و حتی ممکن است امنیت ملی را به خطر اندازد.

 

دانلود مقاله انگلیسی رایگان

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,000 تومان
(شامل 40% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید